سیاست داخلی

خبر حادثه سقوط بالگرد رئیسی با همراهان خود + عکس

در این بالگر رئیسی به همراه آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیر عبداللهیان و مالک رحمتی بودند. 

به گزارش پارت نیوز؛ محافظ رئیس جمهور با استفاده از سیستم ردیابی مخصوص مختصاتی ارسال کرده است. متاسفانه دید در این منطقه ورزقان بسیار کم است و امداد گران همچنان در حال جست و جو هستند. اعلام کرده اند که شرایط با توجه به شرایط جوی سخت می شود.

محل حادثه هلی کوپتر رئیسی

هلی کوپتر رئیسی تا تبریز 106 کیلومتر فاصله دارد. محل وقوع حادثه در محدوده کلیبر و ورزقان بوده است.  از محل دقیق آن در حال حاضر خبری نیست. هنوز نیروهای امداد به محل نرسیده و آن ها را پیدا نکرده اند. به احتمال زیاد خلبان این بالگرد کشته شده است و سعی دارند ارتباط با مکان یاب این بالگرد بگیرند.

محمودی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت:به دنبال اعلام خبری مبنی بر وقوع حادثه برای بالگرد حامل کاروان همراه رئیس جمهوری، تیم‌های امدادی از سوی جمعیت هلال احمر به محل اعزام شده‌اند.

محل سقوط هلی کوپتر رئیسی

گشت امدادگران در ورزقان

عملیات امدادگران تقریبا ی مدت کوتاهی می شود که شروع شده است. اما هنوز خبری از این بالگرد در این محل نیست. امدادگران هم به صورت زمینی و هم به طور هوایی در حال گشت سریع هستند.

گفته شده است که امدادگران با ماشین نمی توانند در آن محل گشت بزنند و اکنون در حال گشت با موتور امدادگران زمینی هستند. تعداد این گشت ها از 20 عدد به 40 عدد رسیده است و گفته شده است که با نزدیک شدن به تاریکی هوا گشت سخت تر هم می شود.

پخش دعا در شبکه یک خبر

پخش دعا در شبکه یک خبر

در شبکه یک خبر همچنان دعا پخش می شود و برای سلامتی رئیسی و همراهانش از تمام مردم خواستار دعا شده اند. این دعا در مشهد حرم مام رضا در حال اجرا است.

وزیر کشور اعلام کرده است: به دلیل شرایط جدی و دشواری که در محل جست و جو به وجود آمده است، شرایط را برای امدادگران بسیار سخت کرده است.

رئیس هلال احمر از افزایش تیم های امدادی اعزامی به منطقه از ۲۰  به ۴۰ تیم خبر داد و گفت: منطقه را پایش می‌کنیم با توجه به نشانه‌هایی که در منطقه داریم شرایط جوی بسیار نامساعد و سخت گذر است اما با تمام تلاش اقدامات جست وجو انجام می شود از پهپا د استفاده کردیم اما با توجه به شرایط جوی هوا امکان جست و جوی هوایی وجود ندارد از طریق نیروهای واکنش سریع در حال جست و جو هستیم این منطقه یک منطقه کوهستانی سخت گذر است و تا تبریز ۲ ساعت فاصله دارد.

توئیت مصطفی فقیهی در ارتباط با سقوط رئیسی

توئیت عجیب مصطفی فقیهی در ارتباط با سقوط رئیسی

حمله کردن مردم به پمپ بنزین به دلیل سقوط رئیسی

مردم به سرعت با شنیدن این خبر به سمت پمپ بنزین ها رفتند و بازهم این خبر شوکه کننده مردم بسیاری را ترسانده است. به محض اطلاع از این بالگرد در اینجا خبر رسانی می شود.

امتیاز بدهید

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
صفحه اصلی
جدیدترین
محبوب‌ترین
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x