جامعه

زمان و جزییات نهمین آزمون سراسری سنجش مهارت نمایندگی های خدمات پس از فروش کرمان موتور

نهمین آزمون سراسری سنجش مهارت نمایندگی های خدمات پس از فروش شرکت خودروسازی کرمان موتور از ۳۰ اردبیهشت تا ۱ خرداد ۱۴۰۳ در مرکز آموزش کرمان موتور برگزار شد.

به گزارش پارت نیوز؛ نهمین آزمون مهارتی سراسری نمایندگی های خدمات پس از فروش شرکت خودروسازی کرمان موتور به مدت ۳ روز در مرکز آموزش این شرکت به اجرا درآمد.

به گزارش روابط عمومی کرمان موتور، در راستای ارزیابی و سنجش مهارت فنی پرسنل شاغل در نمایندگی‌ها و ارتقای روزافزون مهارت کارکنان با هدف افزایش حداکثری کیفیت خدمات، شرکت خدمات و تجارت بم خودرو، نهمین آزمون مهارتی سراسری نمایندگی‌های خدمات پس از فروش کرمان موتور را از ۳۰ اردبیهشت ماه تا یک خرداد ماه ۱۴۰۳ در مرکز آموزش کرمان موتور برگزار کرد.

شرکت خدمات و تجارت بم خودرو، بازوی توزیع قطعات و ارائه خدمات پس از فروش شرکت کرمان موتور، ضمن پایش اثربخشی اقدامات آموزشی ارائه شده پیشین و انجام برنامه‌ریزی‌های مقتضی برای آموزش‌های آتی، در این آزمون نقاط قابل بهبود در فرآیند ارتقای کارکنان نمایندگی‌ها را فراهم می‌سازد.

در این آزمون ۸۴۳ نفر از ۱۱۰ نمایندگی خدمات پس از فروش در پست‌های کاری کارشناس فنی، کارشناس پذیرش، کارشناس ارتباط با مشتری، برق کار، مکانیک، جلوبندی کار، امدادگر، پذیرشگر و انباردار حضور یافته‌اند.

انتهای مطلب/م.ع

امتیاز بدهید

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
صفحه اصلی
جدیدترین
محبوب‌ترین
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x