رابطه

سوالاتی که زنان از مردان نباید بپرسند/این 5 سوال را هرگز از همسرتان نپرسید!

سوالاتی که زنان از مردان نباید بپرسند بسیار سوالات سطحی ای هستند که هر زنی باید آن را بداند

به گزارش پارت نیوز؛ همواره سوال هایی در ذهن زن ها وجود دارد که به دنبال پاسخ آن‌ها از جانب مردها هستند. در این مطلب به سوالاتی که زنان از مردان نباید بپرسند خواهیم پرداخت.

سوالاتی که زنان از مردان نباید بپرسند

برای به دست آوردن اطلاعاتی که به فرد کمک می کند درک بهتری از چیزی پیدا کند یا آنچه را که قبلاً می دانسته تایید کند، سؤالاتی پرسیده می شود. با این حال، در یک رابطه زناشویی، سؤالاتی وجود دارد که قرار است زیر فرش کشیده شوند، یعنی از آن ها پرسیده نشود تا از مشاجره یا احساس حقارت جلوگیری شود. برخی سوالات منجر به قطع روابط شده است. همه ما در مورد ادراکات، ایده ها، دانش و درک متفاوت هستیم.

1. آیا تغییری در ظاهر من مشاهده می کنی؟

وقتی از مردتان می‌پرسید که آیا او متوجه چیز دیگری در مورد ظاهر شما شده است، مثل این است که او شما را به سمت ماشینش می‌برد، کاپوت را باز می‌کند و از شما می‌پرسد که متوجه چه چیزی می‌شوید؟ این نوع سؤال قطعاً پاسخی ایجاد می کند که شما را بسیار تحریک می کند و در نتیجه منجر به بحث می شود. این یک سؤال تنظیمی است که زنان از مردان خود می پرسند تا بدانند او در مورد آنها چه احساسی دارد.

مشکل این نوع سوالات این است که اکثر پسرها احتمالاً چیز اشتباهی می گویند زیرا اگر دائماً در مورد ظاهر خود منفی فکر کنید، او نمی خواهد تصویر شما از خود را از بین ببرد. به شوهرتان این توانایی را بدهید که شما را تایید کند بدون اینکه احساس کنید اگر اشتباهی مرتکب شود دچار مشکل می شود.

2. به نظر شما این لباس من را چاق نشان می دهد؟

سوالاتی که زنان از مردان نباید بپرسند

یکی از سوالاتی که زنان از مردان نباید بپرسند این است زیرا مرد هرگز پاسخ صادقانه ای به شما نمی دهد و شما نمی خواهید پاسخ صادقانه این سوال را بدانید. مردها گرفتار این تله نمی شوند. چرا خودتان وزن خود را بررسی نمی کنید؟ حتی اگر بزرگ باشید، او به شما نمی گوید زیرا نمی خواهد شما احساس بدی داشته باشید، بنابر این وانمود می کند که او آن را نمی بیند.

مبارزه با وزن چیزی است که بسیاری از زنان در مقطعی از زندگی خود بین بارداری و یائسگی با آن دست و پنجه نرم می کنند. این ناامنی ذهن شما را به هم می زند. این باعث می شود که بخواهید مورد تایید همسرتان قرار بگیرید.

3. پس داری به چی فکر می کنی؟

هرگز وقتی مردی در حال تماشای بازی فوتبال یا فیلم مورد علاقه اش است سوال فوق را نپرسید. به احتمال زیاد نگاه های خیره خواهید دید.

در مورد مردان این سوال در مورد زمان بندی است. بخشی از یادگیری تحمل یکدیگر، یادگیری پذیرش آنچه برای جنس مخالف مهم است می باشد. ما باید یاد بگیریم که با زمان بندی بهتر سوالات بهتری بپرسیم.

4. به نظر تو آن زن از من زیباتر است؟

سوالاتی که زنان از مردان نباید بپرسند

یکی از سوالاتی که زنان از مردان نباید بپرسند زیبایی زنان دیگر است. هرگز از همسر خود نپرسید که آیا زن دیگری از شما زیباتر است چون او به شما پاسخ اشتباهی خواهد داد. او هرگز به شما پاسخ صادقانه ای نمی دهد تا به احساسات شما آسیب نرساند زیرا احتمالاً باعث می شود شما احساس ناامنی و دلسردی کنید.

5. از مرد خود نپرسید که چه چیزی باعث شده در حالت آرامش نباشد؟

اگر مرد شما به‌طور آشکاری با استرس یا نگرانی وارد خانه‌اش شد و وقتی هنوز لباس هایش را در نیاورده، حمام نکرده و آرام نشده است، بلافاصله به او نزدیک نشوید زیرا پاسخ خوبی نخواهید گرفت. ارتباط و صمیمیت چیزی است که زن و مرد هر دو برای آن ارزش قائل هستند. باز هم این سوال در مورد زمان بندی است.

هنگامی که متوجه چنین وضعیتی شدید، آرامش خود را حفظ کنید زیرا این زمان برای گفتگوی عمیق مناسب نیست. اجازه دهید او را آرام شود و در صورتی که خود می خواهد در مورد موضوع نگرانی اش صحبت کند.

انتهای مطلب/م.ع

امتیاز بدهید

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
صفحه اصلی
جدیدترین
محبوب‌ترین
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x