پیشرفت شخصی

طرز استفاده از ساندویچ ساز برای اسنک

ساندویچ ساز از دستگاه‌های مدرن امروز است که به کمک غذاهای فوری آمده است. اگر طرز استفاده از ساندویچ ساز را بلد نیستید در ادامه‌ی این مقاله با ما همراه باشید تا استفاده از ساده‌ترین دستگاه غذاساز را آموزش دهیم.

به گزارش پارت نیوز؛ طرز استفاده از ساندویچ ساز به قدری ساده است که اگر برای اولین بار است آن را تهیه کرده و قصد دارید از آن برای آماده سازی یک وعده غذایی استفاده کنید، قطعا شگفت زده خواهید شد.دستگاه ساندویچ‌ساز یکی از وسایلی است که به استفاده از آن خیلی سریع می‌باشد، تمیز کردن آن زمان زیادی نمی‌برد وهمچنین در کمتر از چند دقیقه ساندویچ یا اسنک‌تان آماده می‌شود. در ادامه با سایت پارت نیوز همراه باشید تا نحوه استفاده از ساندویچ ساز را به شما آموزش دهیم.

طرز استفاده از ساندویچ ساز برای اسنک

طرز استفاده از ساندویچ ساز برای اسنکتوضیح مختصر در آموزش طرز استفاده از ساندویچ ساز این است که شما با چرخاندن یا فشار دادن یک دکمه دستگاه خود را روشن کرده و بعد از چند دقیقه ساندویچ گرم خود را تحویل می‌گیرید. اما در ادامه قصد داریم طریقه استفاده از ساندویچ ساز خانگی را به شما آموزش دهیم.

طرز استفاده از ساندویچ ساز برای اسنک یکی از ساده‌ترین روش‌های استفاده از این دستگاه برای تهیه یک غذای  فست فودی است که به سرعت و با کمترین زحمت می‌توانید آن را آماده کنید. در گام اول باید به اندازه‌ صفحه‌های تعبیه شده به اندازه جای هر ساندویچ اسنک‌ها را درست کنید که برای این کار بهتر است از نان‌های تست استفاده کنید. نان تست اندازه به شکل مربع و هم‌اندازه هرکدام از جایگاه‌های ساندویچ‌ساز است.

امکان دارد برخی از دستگاها، سینی های متفاوتی برای درست کردن اسنک و ساندویچ در طرح های متفاوت داشته باشند. شما باید با توجه به نوع ساندویچی که می خواهید درست کنید، صفحه را انتخاب کرده و ساندویچ شما به بهترین نحو درست شود.

سپس مواد مد نظرتان را که از قبل آماده کرده اید، با قاشق وسط نان بریزید. اگر هم علاقه به پنیر پیتزا داشتید مقداری پنیر روی آن بریزید و یک نان دیگر را روی آن بگذارید. ساندویچ نیمه آماده‌تان را داخل ساندویچ ساز قرار دهید. دکمه روشن دستگاه را بچرخانید یا فشار دهید. به اندازه 3 تا 7 دقیقه صبر کنید تا ساندویچ‌ها پخته شوند. اگر علاقه دارید که نان ساندویچ شما طلایی شود 7 دقیقه صبر کنید تا نان تست کاملا برشته شود.

اگر می خواهید نان باگت را به عنوان نان پایه ساندویچ خود انتخاب کنید، می توانید از سینی صاف ساندویچ ساز خود استفاده کنید. در مورد نان برگر هم از همین صفحه می توانید استفاده کنید. اگر میخواهید با نان تست ساندویچ درست کنید، بخش دوم این مطلب را مطالعه کنید.

در برخی از ساندویچ ساز ها بعد از آماده شدن ساندویچ چراغ روی دستگاه سبز می شود که نشان دهنده آماده شدن ساندویچ شما است. در مدل های پیشرفته و جدیدتر، شما می توانید با انتخاب دما و همینطور زمان، مقدار زمان آماده سازی ساندویچ خود را کنترل کنید.

طرز استفاده از ساندویچ ساز برای اولین بار

غذاهای بدون نون با دستگاه ساندویچ ساز

طرز استفاده از ساندویچ ساز برای اولین بار کار اصلا پیچیده‌ای نیست. اما بد نیست قبل از شروع به یکسری موارد توجه داشته باشید.

اول بررسی کنید که ساندویچ ساز آسیب فیزیکی ندیده باشید. چرا که آسیب فیزیکی ممکن است در زمانی که دستگاه را روشن می‌کنید برای شما خطر آفرین باشد.

نکات و موارد احتیاط برای پیش از استفاده از دستگاه ساندویچ ساز برای اولین بار

  • سپس دوشاخه دستگاه را بررسی کنید که سالم باشد و خوردگی نداشته باشد.
  • ساندویچ ساز را در مکانی قرار دهید که خیس نیست و سطحی کاملا مسطح دارد.
  • بد نیست قبل از روشن کردن ساندویچ ساز، در آن را باز کنید با دستمال بدون پرز و خشک داخل آن را کمی تمیز کنید تا گرد و خال احتمالی پاک شوند.
  • دوشاخه را با احتیاط به پریز برق متصل کنید.
  • در ادامه ساندویچ ساز را باز کنید و سپس ساندویچ‌هایی که درست کرده‌اید را داخل آن قرار دهید.
  • سپس در ساندویچ ساز را ببندید.
  • اگر ساندویچ ساز شما امکان ثبت دما را دارد باید دمای مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. در غیر این صورت با توجه به مدل زمان مورد نیاز باید ساندویچ‌ها را از داخل ساندویچ ساز خارج کنید.
  • پس از اینکه ساندویچ‌ها آماده شدند، در ساندویچ‌ساز را باز کرده، ساندویچ‌ها را خارج کرده، دستگاه را خاموش کنید.
  • پس از خاموش کردن دستگاه صبر کنید تا خنک شود.الان باید ساندویچ ساز را تمیز کنید.

طرز استفاده از ساندویچ ساز با نان تست

طرز استفاده از ساندویچ ساز

این روش هم اصلا دشوار نیست. نان تست یکی از معمول‌ترین نان‌هایی است که برای استفاده در ساندویچ‌ساز به کار می‌رود. طرز استفاده از ساندویچ ساز با نان تست به همان روش استفاده از ساندویچ ساز برای درست کردن اسنک است. تنها کافی است ساندویچ ساز را باز کنید و نان تست را داخل آن قرار دهید. پس از آن چند دقیقه‌ای باید صبر کنید تا نان تست ساندویچ شما برشته شوند. چون درون ساندویچ ساز نمیتوان ساندویچ را به دلیل برشته شدن نان به مدت طولانی نگه داشت و نان‌ها میسوزند؛ بهتر است مواد درون ساندویچ را از قبل بپزید.

سوالات متداول

طرز استفاده ساندویچ ساز چگونه است؟

ساندویچ‌ساز را تمیز کنید، آن را به برق بزنید. ساندویچ‌ها را داخل آن قرار دهید. پس از اینکه ساندویچ‌ها آماده شدند، ساندویچ‌ساز را خاموش کنید.

پایان مطلب/س.آ

امتیاز بدهید

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
صفحه اصلی
جدیدترین
محبوب‌ترین
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x