سیاست خارجی

آمار خسارات و تلفات اسرائیل در حمله سپاه پاسداران/از کدام استان ها به اسرائیل حمله شد؟

 مقامات نظامی ایران مدعی اند که حداقل نیمی از موشک‌های ایران به اهداف شان اصابت کرده و حداقل دو پایگاه نظامی مهم اسراییل کاملا از بین رفته اند.

به گزارش پارت نیوز؛ گزارش ها حاکیست که جنگنده های امریکا، انگلیس و فرانسه و کشور عربی اردن به کمک اسرائیل آمده و در حال مقابله با موشک های ایرانی در آسمان سوریه و اردن هستند.

براساس خبرهای منتشره در خبرگزاری های منطقه، تاکنون صدای مهیب انفجار در مناطق مختلف اسرائیل همچون حیفا، نقب و جولان اشغالی شنیده شده که حاصل اصابت پهپادها و موشکهای ایرانی می باشد.

تعدادی از موشک های شلیک شده ایران، با عبور از تله جنگنده های امریکایی و سپس با عبور از سامانه گنبد آهنین اسرائیل به اهداف شان اصابت کرده که موجب خسارات شدیدی شده اند.

برخی کشورهای اروپای حمله ایران به اسرائیل را محکوم کرده اند که از آن جمله می توان به اتحادیه اروپا، انگلیس، آلمان، هالند و فرانسه را نام برد.

سپاه پاسداران جمهوری اسلامی از دقایقی قبل، دور سوم حملات را با پرتاب صدها موشک از شهرهای مختلف ایران شامل اصفهان، کرمانشاه، شیراز، تبریز، گلپایگان، بیرجند، خمین، تهران، ارومیه، ایلام، لرستان، مهاباد و … آغاز نمود.

رسانه های غربی حملات پهبادی ایران که در دور اول اتفاق افتاد در تاریخ جهان بی مانند خوانده اند. بعد از آن، این حجم از حملات موشکی به تعقیب آن، شرایط سخت و دشواری را متوجه اسرائیل نموده است. کارشناسان، این حجم از حملات موشکی را یکی از شدیدترین حملات موشکی تاریخ می دانند.

آسمان شهرهای اسرائیل از شدت آتش موشک و پهپاد ایرانی و مرمی های گنبد آهنین اسرائیل روشن است. برخی گزارش ها از کمبود مهمات و مرمی در سامانه های گنبد آهنین اسرائیل حکایت دارد.

در تازه ترین خبر، مقامات نظامی ایران مدعی اند که حداقل نیمی از موشک‌های ایران به اهداف شان اصابت کرده و حداقل دو پایگاه نظامی مهم اسراییل کاملا از بین رفته اند و موشکهای زیادی به چندین منطقه مهم اسرائیل برخورد کرده اند که از میزان خسارات و تلفات این حملات تاکنون خبری منتشر نشده است.

انتهای مطلب/م.ع

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
صفحه اصلی
جدیدترین
محبوب‌ترین
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x