ارز دیجیتال

انتشار لیست سایت های کلاهبرداری حوزه ارزهای دیجیتال توسط قوه قضاییه

کلاهبرداری هرمی بیت کوین و ارزهای دیجیتال توسط سایت های pcoin،adv،کلودماینر،AgiGPT و اربیت نتورک تایید شد.

به گزارش پارت نیوز؛ معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در پیامکی به شهروندان اعلام کرد که فعالیت مجموعه های pcoin، adv، کلودماینر (cloudminer)، QT4 – AgiGPT و اربیت نتورک کلاهبرداری و هرمی است، با سرمایه گذاری در آنها خطر از دست رفتن اصل سرمایه وجود دارد.

این مجموعه ها با تبلیغات گسترده و اغواکننده، افراد را به سرمایه گذاری در طرح های خود ترغیب می کنند. آنها معمولاً با وعده های سودهای کلان و تضمین شده، افراد را فریب می دهند.

در واقع، این مجموعه ها هیچ محصول یا خدمات واقعی ارائه نمی دهند و تنها هدف آنها، جمع آوری سرمایه از افراد است. آنها با جذب سرمایه گذاران جدید، سودهای خود را از سرمایه گذاران قدیمی تامین می کنند.

با توجه به هشدار معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، سرمایه گذاری در این مجموعه ها بسیار خطرناک است و احتمال از دست رفتن اصل سرمایه در آنها بسیار زیاد است.

کلاهبرداری هرمی ارز pcoin،adv،کلودماینر،AgiGPT و اربیت نتورک

در اینجا توضیح مختصری در شبکه های کلاهبرداری هرمی ارز دیجیتال – هشدار قوه قضاییه آورده شده است:

pcoin

pcoin یک ارز دیجیتال جدید است که توسط گروهی از افراد ناشناس ایجاد شده است. این گروه با تبلیغات گسترده و اغواکننده، افراد را به سرمایه گذاری در pcoin ترغیب می کند. آنها وعده می دهند که سرمایه گذاران pcoin در مدت زمان کوتاهی سودهای کلانی کسب خواهند کرد.

در واقع، pcoin هیچ پشتوانه واقعی ندارد و تنها ارزش آن به میزان تبلیغاتی است که برای آن انجام می شود. سرمایه گذاری در pcoin بسیار خطرناک است و احتمال از دست رفتن اصل سرمایه در آن بسیار زیاد است.

در سایت pcoin، هدف این پروژه به شرح زیر بیان شده است:

ایجاد یک ارز دیجیتال جهانی که برای همه قابل دسترس باشد.
تسهیل تجارت و پرداخت های بین المللی.
ایجاد یک سیستم مالی عادلانه و غیرمتمرکز.
با این حال، هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد این پروژه در حال تحقق اهداف خود است. در واقع، این پروژه از همان ابتدا با شک و تردید روبرو بوده است.

در اینجا چند دلیل وجود دارد که نشان می دهد pcoin یک کلاهبرداری است:

پشتیبانان این پروژه ناشناس هستند.
این پروژه هیچ محصول یا خدمات واقعی ارائه نمی دهد.
این پروژه با وعده های سودهای کلان و تضمین شده، افراد را فریب می دهد.
با توجه به این دلایل، سرمایه گذاری در pcoin بسیار خطرناک است و احتمال از دست رفتن اصل سرمایه در آن بسیار زیاد است.

adv

adv یک شرکت تبلیغاتی است که با وعده های سودهای کلان، افراد را به سرمایه گذاری در آن ترغیب می کند. این شرکت ادعا می کند که با استفاده از یک سیستم تبلیغاتی جدید، می تواند به سرمایه گذاران خود سودهای تضمین شده ای بدهد.

در واقع، adv هیچ محصول یا خدمات واقعی ارائه نمی دهد و تنها هدف آن، جمع آوری سرمایه از افراد است. این شرکت با جذب سرمایه گذاران جدید، سودهای خود را از سرمایه گذاران قدیمی تامین می کند.

کلودماینر (cloudminer)

کلودماینر (cloudminer) یک شرکت استخراج رمز ارز است که با وعده های سودهای کلان، افراد را به سرمایه گذاری در آن ترغیب می کند. این شرکت ادعا می کند که با استفاده از تجهیزات استخراج رمز ارز پیشرفته، می تواند به سرمایه گذاران خود سودهای تضمین شده ای بدهد.

در واقع، کلودماینر هیچ تجهیزات استخراج رمز ارزی ندارد و تنها هدف آن، جمع آوری سرمایه از افراد است. این شرکت با جذب سرمایه گذاران جدید، سودهای خود را از سرمایه گذاران قدیمی تامین می کند.

QT4 – AgiGPT

QT4 – AgiGPT یک پلتفرم هوش مصنوعی است که با وعده های سودهای کلان، افراد را به سرمایه گذاری در آن ترغیب می کند. این پلتفرم ادعا می کند که با استفاده از هوش مصنوعی، می تواند به سرمایه گذاران خود سودهای تضمین شده ای بدهد.

در واقع، QT4 – AgiGPT هیچ محصول یا خدمات واقعی ارائه نمی دهد و تنها هدف آن، جمع آوری سرمایه از افراد است. این شرکت با جذب سرمایه گذاران جدید، سودهای خود را از سرمایه گذاران قدیمی تامین می کند.

اربیت نتورک

اربیت نتورک یک شرکت بازاریابی شبکه ای است که با وعده های سودهای کلان، افراد را به سرمایه گذاری در آن ترغیب می کند. این شرکت ادعا می کند که با استفاده از یک سیستم بازاریابی شبکه ای جدید، می تواند به سرمایه گذاران خود سودهای تضمین شده ای بدهد.

در واقع، اربیت نتورک هیچ محصول یا خدمات واقعی ارائه نمی دهد و تنها هدف آن، جمع آوری سرمایه از افراد است. این شرکت با جذب سرمایه گذاران جدید، سودهای خود را از سرمایه گذاران قدیمی تامین می کند.

انتهای مطلب/م.ع

امتیاز بدهید

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
صفحه اصلی
جدیدترین
محبوب‌ترین
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x