مدعکس

کالکشن مردانه زمستان و بهار برند لویی ویتون 2024

جدید ترین کالکشن مردانه برند لویی ویتون برای سال 2024 با بسیاری از بازیگران و خواننده ها برگزار شد، که به بررسی کالکشن جدید این برند خواخیم پرداخت.

به گزارش پارت نیوز؛ رود سن که میعادگاهی برای عاشقانه‌ها و شاعرانه‌های فرانسه است، غروب سه‌شنبه 20 جون 2023، زمانی برای نمایش مجموعه‌ی مردانه‌ی بهار 2024 لویی‌ویتون و آغاز رسمی فعالیت و حضور فارل ویلیامز در این برند برای 2024 بود. ویلیامز که تا پیش از این به عنوان یک موزیسین شناخته می‌شد، حالا با مجموعه‌ی مردانه‌ی لویی‌ویتون برای بهار 2024، به عنوان مدیر خلاق لباس مردانه‌ در یکی از بزرگترین برندهای جهان پا به عرصه‌ی مد گذاشته است. در این مطلب به بررسی مجموعه‌ی مردانه‌ی بهار 2024 لویی‌ویتون در هفته مد پاریس خواهیم پرداخت.

فارل ویلیامز پیش از حضور رسمی خود با مجموعه‌ی مردانه‌ی بهار 2024 لویی‌ویتون در دنیای مد به عنوان یکی از تاثیرگذارترین اهالی موسیقی شناخته می‌شد. او که از اوایل دهه‌ی 90 میلادی به عنوان موزیسین در سبک هیپ-هاپ شروع به فعالیت کرد، حالا با گذشت بیش از سی سال از آن دوران، پا به عرصه‌ی مد، آن هم با برند مشهور و لوکس لویی‌ویتون کرده است.

هرچند او از سال 2005 در شوها و مراسم‌های مختلفی که توسط لویی‌ویتون برگزار می‌شد، حضور داشت، اما جایگزینی او با ویرجیل آبلوی فقید، فضایی کاملا متفاوت است. پیترو بکری، مدیر CEO لویی ویتون، بلافاصله پس از شوی مجموعه‌ی مردانه‌ی 2024 این برند، بیان کرد:«ما شروع کوچکی داشتیم!». بکری شخصی است که ویلیامز را به جانشینی ویرجیل آبلو برگزید. درباره حضور ویلیامز در لویی‌ویتون نظرات مختلفی وجود دارد، اما ویلیامز خود را دانش‌آموزی در حال یادگیری توصیف کرده است.

به نظر می‌آید ویلیامز اشتیاق زیادی برای فعالیت جدید خود دارد. مصداق این صحبت آن است که، در ابتدای نمایش ویدیوی از یک گفت‌وگو با سوال :«یک هدف رو شده واقعا بخوای؟» شروع می‌شود و در جواب «عمل بلندتر از کلمات سخن می‌گوید!» پاسخ داده می‌شود. این طرح شوق برای رسیدن به یک هدف را می‌توان با توجه به محتوای موسیقی‌های اجرا شده در حین نمایش، اشتیاق و تمایل حقیقی این موزیسین به مسیر جدیدش قلمداد کرد.

همچنین ویلیامز پیش از این شو در مصاحبه‌هایش بیان کرده بود که این مجموعه «همه چیز در مورد عشق است.» و رود سن، که به محلی برای عشاق در فرانسه مشهور است در کنار گروه « Voices of Fire » می‌توانست بهترین محل برای توصیف او از مجموعه‌ی جدید لویی‌ویتون باشد.

کالکشن مردانه زمستان و بهار برند لویی ویتون 2024

فشن شو 2024 لویی ویتون

استایل راحتی لویی ویتون 2024

استایل مهمانی لویی ویتون

کت و شلوار اور لویی ویتون 2024

کت و شلوار مافیایی مردانه لویی ویتون

استایل دانشگاهی مردانه لویی ویتون

لباس لویی ویتون 2024

فارل درباره‌ی اولین مجموعه‌ی خود گفته است: «این مجموعه مردانه است، اما من برای “انسان” طراحی می کنم، بنابراین این مجموعه‌ای برای همه است.»

شوی مردانه‌ی بهار 2024 لویی‌ویتون، محلی برای درخشیدن موسیقی

گروه کره ای TNT در کالکشن مردانه لویی ویتون

زو یی لانگ در کالکشن 2024 لویی ویتون

گونگ جون در کالکشن 2024لویی ویتون

سونگ جونگ کی در کالکشن 2024 لویی ویتون

تیشاون جونز در کالکشن 2024 لویی ویتون

بای جینگ تینگ در کالکشن 2024 لویی ویتون

جاسپر لیو برای کالکشن 2024 لویی ویتون

فارل ویلیامز برای نمایش مجموعه‌ی مردانه‌ی بهار 2024 لویی‌ویتون در پاریس، از ستارگان موسیقی از جمله بیانسه دعوت کرده بود. همچنین حضور زندایا، ریانا (که در کمپین این مجموعه نیز حضور داشت) و همچنین اجرای موسیقی زنده در حین نمایش از ویژگی‌های شوی سه‌شنبه شب لویی‌ویتون بود.

حضور گروهی از هم‌خوانان در کنار نوازنده‌ها با لباس‌های ساتن سفید فضای نمایش لویی‌ویتون را پرشورتر کرده بود. حرکت فعال گروه موسیقی و حضورشان در کنار مدل‌ها انرژی متفاوتی به شوی لویی ویتون داده بود. آهنگی که آنها منتشر کردند، «Joy (ناگفتنی)» جمعه‌ی گذشته بر روی پلتفرم‌های استریم منتشر شد که نشان می‌دهد چگونه ویلیامز می‌تواند از فعالیت‌های چندگانه‌اش هم افزایی ایجاد کند.

هرچند برخی منتقدان معتقدند موسیقی چنان بر فضا حاکم بود که تمرکز از روی مجموعه‌ی جدید لویی‌ویتون در حین نمایش برداشته شد.

مهمانان سرشناس دیگری همچون جی بالوین، آنیتا، جرد لتو، کیم کارداشیان و لنی کراویتز در میان دیگر افراد مشهور حاضر در این مراسم بودند تا این موضوع باعث شد تا پرشورترین شوی فصل خبرسازتر شود.

حضور ویرجیل آبلو در شوی مردانه‌ی بهار 2024 برند لویی ویتون

از دست دادن ویرجیل آبلو یکی از سخت‌ترین وقایع چندسال اخیر برای تیم برند لویی‌ویتون و دنیای مد بود. ویرجیل که تا لحظات آخر عمر خود امیدوارانه در تلاش بود تا اهداف برند را پیش ببرد و احتمالا تاکید مدیر جدید خلاقیت برند بر روی امید و خواستن در شوی مردانه‌ی بهار 2024 این برند نیز به همین علت باشد. همچنین رنگ‌ها و نمادهایی که در مجموعه‌های ویرجیل آبلو دیده می‌شد، در این کالکشن  نمادی برای زنده نگه داشتن یاد مدیرخلاق پیشین این برند بود. دراین‌باره ویلیامز از حضور  معنوی ویرجیل در کنارشان سخن گفته است.

ویژگی‌های اصلی مجموعه‌ی مردانه‌ی بهار 2024 لویی ‌ویتون

مد جدید لویی ویتون

جدیدترین کالکشن زمستانه لویی ویتون

استایل ورزشکاری لویی ویتون

ست کلاسیک خلبانی برند لویی ویتون

استفاده از موتیف شطرنجی، به عنوان طرح پایه‌ی این مجموعه و حتی دکور نمایش آن نمادی از لباس های لویی ویتون بود. ویلیامز به این طرح میراثی برند لویی ویتون افتخار کرده است و آن را یک نقش فعال در لباس‌ها و اکسسوری‌های این برند می‌داند. طرح‌های پیکسلی شطرنجی روی آیتم‌های جین این مجموعه یکی از ویژگی‌های چشمگیر آن است.

اکسسوری مردانه لویی ویتون

اکسسوری مردانه 2024

کالکشن 2024 مردانه لویی ویتون

علاوه بر آیتم‌های جین، استفاده از چرم و چاپ‌های پیکسلی روی پارچه که امضای واضحی از لویی‌ویتون را بر روی خود دارند، از دیگر ویژگی‌های مجموعه جدید لویی‌ویتون و البته اولین حضور ویلیامز بود. همچنین پتوهای کوچک، یکی از آیتم‌های موجود در این مجموعه بود.

کت جین لویی ویتون

کت شلوار جین مردانه لویی ویتون

اکسسوری مجموعه‌ی مردانه‌ی بهار 2024 لویی‌ویتون

کالکشن جدید 2024 لویی ویتون فشن شو مردانه لویی ویتون

کت شلوار لویی ویتون 2024

کالکشن بهاره لویی ویتون

لباس لویی ویتون مردانه اصل

لباس لویی ویتون اصل مردانه

لویی ویتون 2024کیف‌های متعدد و متنوع ولی اغلب بزرگ، مهم‌ترین و پررنگ‌ترین اکسسوری موجود در مجموعه‌ی بهار 2024 لویی‌ویتون بودند. همچنین ظاهرا ویلیامز مشتاق بود با کیف‌های دستی‌اش به پروژه‌های گذشته‌اش با برندهای دیگر اشاره کند.

جالب است بدانید برخی از کیف‌ها از نسخه‌های تقلبی فروخته شده در خیابان‌های حاشیه‌ی شهر نیویورک الهام گرفته شده بود، اما او آن‌ها را به جای متریال پلاستیکی از چرم گوساله ساخته بود. ویلیامز همچنین در این مجموعه کیف‌هایی متالیک مونوگرام «Miroir » را که توسط مارک جیکوبز در اواسط دهه 2000 معرفی شد، احیا کرده است.

گرنبندهای مروارید و سنجاق سینه‌های پرزرق وبرق کلاسیک این مجموعه نیز، طبق گفته‌ی ویلیامز درباره‌ی این مجموعه، فراتر از جنسیت‌ها قدم برداشته است.

آغاز به کار فارل ویلیامز با موسیقی و سروصدای زیادی همراه بود؛ از کمپین تبلیغاتی، شعارها و نمادها، مصاحبه‌ها تا اجرای شوی پاریس. حالا باید دید که آیا در ادامه می‌تواند به عنوان مدیرخلاق لویی‌ویتون موفق باشد و همچون موسیقی تاثیری ماندگار بگذارد. هرچند شعارها و کلام‌ها بیشتر از عمل خود را در این مجموعه به نمایش گذاشتند.

آشنایی با برند لویی ویتون

برند لویی ویتون (Louis Vuitton) کوتاه شده اسم لویی ویتون مالتیه (Louis Vuitton Malletier) است. این برند یکی از لوکس‌ترین و گران‌قیمت‌ترین برندهای جهان است. این برند یک برد لوکس فرانسوی است. در سال 1854 با پشتکار و خلاقیت شخصی به نام لویی ویتون شروع به کار کرد. مارک لویی ویتون تولیدات محصولات برند و شروع کار خود را را با ساخت چمدان‌ های به روز و پیشرفته و لوکس مخصوص آن کرد.

در طول زمان، برند لویی ویتون به جز کیف و چمدان, کالاهای لوکس دیگری همچون کفش‌های چرم، جواهرات، زیورآلات، عطر، ساعت، عینک آفتابی و نوشت‌افزارهای خاص مانند ست‌های خودنویس نیز تولید و عرضه میکند. معروف‌ترین محصولات لویی ویتون کیف لویی ویتون و کفش لویی ویتون می‌باشند. در سال‌های 2006 تا 2012، برای 6 سال متوالی، لویی ویتون لوکس‌ترین و ارزشمندترین برند در بین برندهای معتبری

همچون برند های ورساچی، گوچی، کوکو شنل و دی اند جی معرفی شد. او توانست یکه تاز دنیای مد باشد. بسیاری از تولیدکنندگان کشور ها ی دیگر از طرح های این برند کپی برداری میکنند.

لویی ویتون کیست؟

لویی ویتون متولد 4 آگوست 1821 (13 مرداد 1200) در شهر آنچای فرانسه است. این خانواده از طبقه کارگر بودند. خانواده ویتون به کارهایی مانند کشاورزی، ریسندگی، نجاری و آسیابانی مشغول بودند. پدر او، کشاورز و مادرش آسیابان بود. او مادر خود را در سن 10 سالگی از دست داد. پدر لویی، خاویر، کمی بعد از فوت همسرش، دوباره ازدواج کرد.

مانند همه ناماداری های داستان ها, لویی نیز از طرف نامادری اش آزار دید. همین ناسازگاری باعث شد او در سن 13 سالگی خانه خود را ترک کند و به پاریس برود تا بتواند زندگی جدیدی برای خود بسازد. سفر او تا پاریس 3 سال طول کشید و بلاخره  در سن 16 سالگی به پاریس رسید. پاریس در آن زمان در حنب و جوش انقلاب صنعتی قرار داشت. او به عنوان دستیار یک جعبه‌ساز مطرح، موسیو مارشال، در پاریس مشغول به کار شد. چند سال بعد جا پای خود را میان طبقه اشراف زاده باز کرد.

کلکسیون محصولات لوکس برند لویی ویتون

داشتن کلیکسیون برند Louis Vuitton و یا حتی یکی از این محصولات به شما احساس لذت و شادی خاصی می‌دهد. لویی ویتون با داشتن اقلام و محصولات متنوع و مختلف، گزینه‌ای مناسب برای تمام مردان، زنان و سنین مختلف ارائه می‌دهد.

این برند معروف و جا افتاده در طول سال‌ها اقلام گران قیمتی را در دایره‌ی محصولات خود داشته است.

سوالات متداول

برند لویی ویتون ساعت‌های عالی، کفش، کیف و غیره می‌سازد، اما واقعاً چرا Louis Vuitton گران‌ترین و لوکس‌ترین محصولاتی هستند که می‌توان خرید؟

این نام تجاری در طول زمان ساخته شده و تضمین کیفیت محصولات، نخستین هدف آن‌ها است. این به این معنا است که شما در قبال هزینه‌ی زیادی که می‌کنید، خیالتان از بابت کیفیت محصولات لویی ویتون آسوده خواهد بود. محصولات Louis Vuitton به شدت ارزشمند هستند و در نتیجه تنها به برخی از مغازه ها و نمایشگاه‌های طراحی شده در بازار می‌رسد. ماهیت بی عیب و نقص تولید آنها سرمایه گذاری ارزشمند آنهاست.

پایان مطلب/س.آ

امتیاز بدهید

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
صفحه اصلی
جدیدترین
محبوب‌ترین
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x