رادیو و تلویزیون

شبکه من و تو به آخر خط رسید!

شبکه من‌وتو به‌صورت رسمی تاریخ پایان کار خود را اعلام کرد.

به گزارش پارت نیوز؛ شبکه‌ من‌ و تو، تاریخ پایان کار خود را اعلام کرد.

با طرح جعلی‌بودن این اعلام تعطیلی‌ نوشته بود: شبکه من‌وتو ۲۲ آبان ۱۴۰۲ با انتشار اطلاعیه‌ای، تعطیلی رسمی‌اش را در صورت تداوم آنچه بحران مالی خوانده، ژانویه ۲۰۲۳ (بهمن ۱۴۰۲) اعلام کرده است.

عمده این بیانیه بر روش‌هایی که مدیران من‌وتو سعی کرده‌اند در چهارده سال فعالیت این شبکه به درآمدزایی برسند، متمرکز است و در نهایت با این جمع بندی که موفق نشده‌اند شبکه را به درآمد برسانند، تعطیلی شبکه را اعلام کرده و گفته‌اند در حال در میان گذاشتن ماجرا با کارمندانشان هستند.

شبکه من‌وتو که عملاً از ۲۰۱۰ راه اندازی شده، با تولید حجم بالایی از برنامه‌های سرگرمی، در لابلای آن، به ارائه یک تاریخ روتوش شده از دوره پهلوی می‌پرداخت و بدین ترتیب، به‌شدت دهه شصت، هفتاد و هشتادی‌ها را ـ که درک مستقیمی از دوره پهلوی نداشتند ـ تحت تاثیر قرار داد. مدیران این شبکه اعلام نکردند، در این چهارده سال، درآمد شبکه‌شان از کجا تامین می‌شده که حالا بعد از این همه سال، به مشکل مالی برخورده‌اند، اما پس از این اطلاعیه برای چندین روز، شاهد اشک تمساح مجریان و عوامل این شبکه روی آنتن تلویزیون خودشان و همچنین در حساب‌هایشان در شبکه‌های اجتماعی بودیم و ظاهراً همه چیز در مسیر تعطیلی شبکه پیش می‌رفت.

با وجود این، برخی اتفاقاتی که در هفته‌های اخیر رخ داده، تردید‌ها درباره واقعی بودن تعطیلی این شبکه را افزایش داده است. علاوه بر پخش چند برنامه نظیر ویدیو‌های پرویز ثابتی، روند برنامه سازی برای این شبکه تداوم دارد و هیچ نشانه‌ای از تعطیلی این شبکه که قرار است یک ماه دیگر تعطیلی شود، مشهود نیست.

اغلب مجریان این شبکه با شبکه‌های ماهواره‌ای رقیب مذاکره نکرده‌اند و در حال تولید برنامه برای من‌وتو هستند که ظاهراً به منزله امید آن‌ها به تداوم فعالیت شبکه متبوعشان است. حتی شنیده‌های «تابناک» حکایت از مذاکره مدیران من‌وتو با برخی برنامه سازان و مجریان دیگر شبکه‌های فارسی زبان برای جذب آن‌ها دارد که قاعدتاً شبکه‌ای که قرار است به زودی تعطیل شود، نیروی جدید جذب نمی‌کند.

IGHWCHau4obo شبکه من و تو به آخر خط رسید!

این شرایط چنین دیدگاهی را تقویت کرده که شبکه من‌وتو نیاز به اسپانسر‌های جدید به ویژه از نوع دولتی داشته و آنچه تحت عنوان تعطیلی منتشر شده، در واقع یک آگهی مزایده برای جذب اسپانسر از میان دولت‌های تحت رقابت یا تخاصم با ایران است.

من‌وتو به خصوص پس از راه اندازی ایران اینترنشنال که برخی عناصر کلیدی‌اش را قاپید، در پی جذب اسپانسر مشابه به ویژه از میان دولت‌های منطقه که به دنبال تاثیرگذاری بر ایران هستند، بوده و بعید نیست پس از پخش این آگهی، اسپانسر جدید جذب شده باشد. با این اوصاف باید صبر کرد و دید، آیا من‌وتو واقعاً تعطیل می‌شود یا پول‌های جدیدی راهی این شبکه شده و من‌وتو با این اسپانسر‌های تازه عرض‌اندام می‌کند؟

انتهای مطلب/م.ع

امتیاز بدهید

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
صفحه اصلی
جدیدترین
محبوب‌ترین
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x