فیلم و سریال

معرفی بازیگران سریال منطقه سفید از شبکه تماشا

پخش سریال منطقه سفید به زودی از شبکه تماشا جایگزین سریال اسرار بروکنوود خواهد شد. در ادامه به بررسی داستان و معرفی بازیگران سریال منطقه سفید خواهیم پرداخت.

به گزارش پارت نیوز؛ سریال منطقه سفید با ژانر درام‌های جنایی و معمایی حرکتی تازه پس از ده سال بود که فیلمنامه و بازیگران سریال منطقه سفید توانستند، این ژانر را دوباره احیا کند. به طور خاص از آن به عنوان درام های جنایی و معمایی اروپایی یاد می‌شود. ساخت این سریال را شبکه نتفلیکس برای سال 2017 برعهده داشت. با توجه به اینکه سرویس‌های پخش دائماً محتوای جدید را منتشر می‌کنند، جای تعجب نیست که بخش قابل توجهی از بودجه آن‌ها صرف سریال‌های تلویزیونی با ژانر درام جنایی شود که بینندگان را نیز جذب می‌کند.

داستان سریال منطقه سفید

بازیگران سریال منطقه سفید در جریان داستان داخل شهری دورافتاده در دل جنگل های فرانسه به اسم «ویلفرانشی» زندگی می‌کنند؛ جایی که زنجیره ای از جنایات هولناک در آن به وقوع می پیوندند. در این میان، یک افسر پلیس و یک دادستان تازه وارد و عجیب غریب به حل این پرونده های جنایی می پردازند تا راز پشت پرده آن ها را افشا کنند.

درباره سریال منطقه سفید

این سریال توانست با حضور در جشنواره های بین المللی تلویزیونی، نامزد دریافت 11 جایزه شود و از این میان 7 جایزه از جمله «بهترین فیلمنامه»، «بهترین موسیقی» و «بهترین بازیگر تازه کار مرد» را با خود به خانه ببرد. داستان سریال منطقه سفید در شهری دورافتاده در دل جنگل های فرانسه به اسم «ویلفرانشی» روایت می شود؛ جایی که زنجیره ای از جنایات هولناک در آن به وقوع می پیوندند. در این میان، یک افسر پلیس و یک دادستان تازه وارد و عجیب غریب به حل این پرونده های جنایی می پردازند تا راز پشت پرده آن ها را افشا کنند.

سریال منطقه سفید به کارگردانی جولین دسپاکس و تیری پویراد در سال 2017 ساخته شده است. این سریال محصول کشور فرانسه و بلژیک و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. بازیگران سریال منطقه سفید سالیان براهیم، هوبرت دلاتره، لوران کاپه لوتو، ساموئل جوی و کامیل آگیلارهستند که در این مجموعه به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال منطقه سفید چند قسمت دارد؟

فرار دختر 18 ساله

این سریال دارای دو فصل است که هر کدام از این فصل ها برای 8 قسمت فیلمبرداری شده‌ است. فصل اول این سریال در سال 2017 و پس از گذشت دو سال فصل دوم آن در سال 2019 منتشر شد.

بازیگران سریال منطقه سفید

بازیگران سریال منطقه سفید از جمله سولیانه براهیم، لوران کاپلوتو، هوبرت دلاتره، ساموئل آگیلار، رنو روتن، بریژیت سای، نایدرا ایادی، آن سوارز  هستند که به ایفای نقش پرداخته اند.

سولیانه براهیم در نقش لورن وایس (Suliane Brahim)

Suliane Brahim

سولیانه براهیم (زاده ۱ آوریل ۱۹۷۸) یک هنرپیشه اهل فرانسه است. او با سابقه تئاتر، در سینما و تلویزیون نیز به ایفای نقش پرداخته است که اخیراً در نقش اصلی سریال منطقه سفید بازی کرده است.

براهیم از پدری مراکشی تبار و مادری برتونی، بزرگترین فرزند از سه فرزندش در شارتر فرانسه به دنیا آمد. او در Bourges بزرگ شد. او زبان سواحیلی را در مؤسسه ملی زبان‌ها و تمدن‌های شرقی، برنامه‌ریزی برای یک حرفه بشردوستانه، و همچنین تئاتر در École Nationale Supérieure des Arts et Technics du Theatre خواند.

در سال 1996، براهیم اولین نمایشنامه خود را اجرا کرد و تا دهه بعد ادامه داد، و بعداً به عضویت در کمدی فرانسیز درآمد. او از سال 2013، براهیم در چندین فیلم و برنامه تلویزیونی بازی کرده است که منجر به انتخاب او در نقش سرگرد لورن وایس در فیلم هیجان‌انگیز France 2 Zone Blanche در سال 2017 و ویرجینی در فیلم The Swarm (به فرانسوی: La Nuée) در سال 2020 شد. او همچنین دریافت‌کننده فیلم است. جایزه سوزان بیانچتی که به آینده‌دارترین بازیگر جوان فرانسوی داده شد.

لوران کاپلوتو در نقش فرانک سیریانی (Laurent Capelluto)

Laurent Capelluto

لوران کاپلوتو متولد 16 مارس 1971 در کینشاسا، جمهوری دموکراتیک کنگو است. وی در 16 مارس 1971 در کینشاسا، جمهوری دموکراتیک کنگو به دنیا آمد. او بازیگری است که در نقش آقای هیچکس برای فیلم های (2009)، Fils unique (2011) و Amour (2012) شناخته شده است.

هوبرت دلاتره در نقش تدی (Hubert Delattre)

Hubert Delattre

از دیگر بازیگران سریال منطقه سفید هوبرت دلاتر بازیگری است که برای بازی در فیلم های گلاسه، وارد شوید، هفت زندگی لیا و منطقه سفید شناخته شده است. هوبرت دلاتره متولد 1900، اهل پاریس، فرانسه است. هوبرت دلاتر در «پلیس پاریس 1900» در نقش «ژول گورین»، در «نقطه خالی» نقش «گیوم» را بازی کرد، در فیلم «Une Affaire Personelle» در نقش «مالک لوانسکی»، نقش «پاتریس موپن» را بازی کرد. در «دعوتنامه»، نقش «ژان کریستف باریر» را در «جای منتی» بازی کرد، نقش «لبروتون» را در فیلم «زیر پلیس» بازی کرد و در «28 کیلومتر کوچک» شرکت کرد.

ساموئل جوی در نقش برتراند  (Samuel Jouy)

ساموئل جوی

ساموئل ژوی از جمله بازیگران سریال منطقه سفید است که در نقش برتراند پسر جرالد اشتاینر است. او دوست پسر لورن وایس در دوران دبیرستان بود. عصر شب زنده داری او در جنگل، او را همراهی کرد و به او پیشنهاد کرد که به خانه برود تا تمام شب را در آنجا سپری نکند. لورن نپذیرفت. سه روز بعد، برتراند او را بیهوش با دو انگشت بریده در جنگل پیدا کرد. این رویداد تأثیر عمیقی بر او گذاشت و او را در مسیری دشوار سوق داد که باعث شد پدرش جرالد او را برای چند ماه در زندان بفرستد. بعداً با لیا ازدواج کرد و صاحب یک دختر به نام ماریون شد. دومی هشت ماه قبل از شروع فصل 1 در جنگل ناپدید شد، شش روز قبل از اینکه به عنوان شهردار ویلفرانچ انتخاب شود.

او همچنین چندین بار در نقش پسر کارگری در لورن که توسط صنعت فولاد و معادن ویران شده بود، بازی کرده است. مضمون گناه و بخشش در مرد ایستاده ساخته فوئد منصور که جایزه بهترین بازیگر مرد  از سوی تماشاگران را برای او به ارمغان آورد، سپس در مجموعه تلویزیونی اینطور باش که او در نقش حوزوی و زندانی سابق خوزه دل سارته 7 مورد توجه قرار گرفت، نیز بازی کرده است.

وی کارگردان , فیلمنامه نویس و تهیه کننده فیلم کوتاه Mortels نیز است . اولین فیلم بلند او، Sparring ،این نمایش 5 آگوست 2017در جشنواره بین المللی فیلم لوکارنو اکران شد.

نایدرا ایادی در نقش لیلی برامیNaidra Ayadi

نایدرا ایادی در یک خانواده تونسی در سن اوئن ، سن سن دنی ، در حومه شمالی پاریس به دنیا آمد. او چندین سال را به طور عمده در بازیگری تئاتر و تلویزیون گذراند تا قبل از نقش آفرینی در فیلم در سال 2011 در فیلم Polisse به کارگردانی وایون بود. ایادی برای بازی در این فیلم برنده جایزه سزار برای آینده دارترین بازیگر زن شد. او این جایزه را با کلوتیلد حسمه ، که برای بازی در فیلم فرشته و تونی (2011) برنده شد، به اشتراک گذاشت.

دیگر بازیگران سریال منطقه سفید

سریال منطقه سفید بازیگران

 • رنو روتن  در نقش لوئیس هرمان
 • کامیل آگیلار در نقش کورا وایس
 • بریژیت سای در نقش سابین هنکین
 • دن هرزبرگ  در نقش گاسپارد بلان
 • سیریل دبرویل  در نقش آنا دلمبره
 • توماس دورت در نقش رودی گورین
 • اولیویه بونجور در نقش جرالد اشتاینر (فصل 1-2)
 • تئو کاستا مارینی در نقش رومن بارتلمی
 • سمیر بوتارد در نقش پل مریک
 • ژان میشل بالتازار
 • پاسکال السو در نقش پیر وینکلر (فصل 1)
 • سرژ ریابوکین (فصل 2)

پایان مطلب/س.آ

 

امتیاز بدهید

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
صفحه اصلی
جدیدترین
محبوب‌ترین
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x