فناوری

راه های افزایش ممبر روبیکا؛ چگونه ممبر روبیکا را افزایش دهیم؟

پس از فیلترینگ اینستاگرام و تلگرام، افراد بسیاری اپلیکیشن روبیکا را جایگزین این دو اپلیکیشن  کردند. در این مقاله به معرفی راه های افزایش ممبر روبیکا خواهیم پرداخت.

به گزارش پارت نیوز؛ روبیکا را می‌توان جز سه شبکه اجتماعی برتر ایرانی دانست. خیلی از افراد و کسب‌وکارها در بستر روبیکا در حال فعالیت و کسب درآمد هستند پس دانستن راه های افزایش ممبر روبیکا می‌تواند بسیار به نفع شما باشد. اگر می‌خواهید با روش های افزایش ممبر روبیکا آشنا شوید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

چرا باید ممبر کانال روبیکا را افزایش داد؟

پیش از دانستن راه های افزایش روبیکا به این موضوع که اصلا چرا باید ممبر روبیکا را افزایش دهیم خواهیم پرداخت. بعد از فیلتر شدن تلگرام و روی کار آمدن اپلیکشن های داخلی خیلی از صاحبان کسب و کار که در تلگرام کانال داشتن، تصمیم گرفتن تا کسب و کار خودشان را به این شبکه های اجتماعی داخلی انتقال دهند.

به جرات میتوان گفت که روبیکا در بین اپلیکیشن های داخلی دارای رتبه اول می باشد و با توجه به تعداد افرادی که در آن حضور دارند و همچنین سرعت و امکانات بی نظیری آن از جمله امکان ایجاد کانال و گروه میتواند مکان مناسبی جهت راه اندازی کسب و کار باشد.

اما همانطوری که می دانید ایجاد کانال روبیکا بهترین گزینه جهت ایجاد کسب و کار در روبیکا می باشد و با عنایت به اینکه اپلیکیشن داخلی نیز می باشد، امکان فیلتر آن غیر ممکن است. پس دانستن راه های افزایش ممبر روبیکا می تواند به کانال شما رونق بدهد.

ابتدا شما کانال روبیکای خودتان را راه اندازی می کنید و تنها می توانید 26 مخاطب از دفترچه تلفن خود به کانال اضافه کنید و این تعداد کم نمی تواند به کسب و کار شما رونق دهد.

برای اینکه کسب و کار شما در روبیکا گسترش پیدا کند ، نیاز است تا ممبر های خودتان را افزایش دهید که در ادامه به بهترین راه های افزایش ممبر روبیکا خواهیم پرداخت.

راه های افزایش ممبر روبیکا

روش‌های ساده زیادی برای افزایش ممبر روبیکا وجود دارد که در ادامه به چند مورد از بهترین های آن ها خواهیم پرداخت.

چگونه ممبر روبیکا را افزایش دهیم

قرار دادن محتوای جذاب و یونیک

همه می دانند استفاده از محتواهای جذاب و مناسب یکی از راه های افزایش ممبر روبیکا است. شما در کانال یا پیج روبیکای خود باید محتواهایی غیر تکراری و جذاب قرار دهید تا مخاطبان را به خود جذب کنید. برای این کار باید به دنبال‌ها بحث‌ها و موضوعاتی باشید که یا کسی درباره آن‌ها تولید محتوا نکرده باشد یا محتواهای تولیدشده درباره آن بسیار کم باشد. این موضوعات چون برای مخاطبان تازگی دارد، می‌تواند تاثیر زیادی روی افزایش ممبر کانال روبیکا شما داشته باشد.

اگر هم کانال شما درباره کسب و کار شماست؛ یعنی در آن محصولات و خدمات به فروش می‌رسانید؛ می‌توانید با عکس‌های خلاقانه از محصولات و یا اضافه کردن آپشن های بیشتر به خدمات خود، به راحتی مخاطبان زیادی را به کسب‌وکار خود جذب کنید.

تبلیغات در گروه یا کانال‌های روبیکا

در روبیکا گروه‌ها و کانال‌های بسیار زیادی وجود دارد که شما می‌توانید از آن‌ها برای تبلیغات کانال خود استفاده کنید. تبلیغات از موثر ترین راه‌های افزایش ممبر روبیکا می‌باشد که نتیجه عالی دارد. برای تبلیغات در روبیکا باید چند نکته را بررسی کنید و بعد از آن تبلیغات خود را در کانال مورد نظر قرار دهید.

اولین نکته که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است واقعی بودن ممبرهای کانال مورد نظر شماست. بعضی از کانال‌ها برای اینکه ممبرهای کانال آن‌ها بالا برود، ممبر فیک خریداری می‌کنند و هر چقدر که ممبرهای فیک یک کانال بیشتر باشد، ارزش تبلیغات در آن کانال پایین‌تر می‌آید. چون ممبر فیک عملا بازدهی برای تبلیغات شما ندارد. پس می توان گفت خرید ممبر روبیکا یکی از راه های افزایش ممبر روبیکا که موثر واقع شود نیست.

نکته بعدی تبلیغات در کانال‌هایی است که به حوزه‌ای که شما در آن فعالیت می‌کنید نزدیک است. تبلیغات در کانال‌هایی که فعالیتی مشابه به کانال شما دارند، خیلی مفیدتر از تبلیغات در کانال‌های متفرقه است.

چون افرادی که در کانال مشابه به شما هستند تا حد زیادی به حوزه فعالیت شما علاقه دارند. پس بازدهی تبلیغات در کانال‌های با فعالیت مشابه بهتر از کانال‌هایی است که فعالیت آن‌ها به کار شما مربوط نمی‌باشد. اگر شما این نکته را رعایت کنید، می‌توانید به مخاطبان هدف خود دست پیدا کنید و بازدهی تبلیغات خود را چندین درصد افزایش دهید.

نحوه فعالیت در پیج روبیکا

روبیکا علاوه بر بخشی که برای صحبت کردن و گفت‌وگو است؛ بخشی مانند اینستاگرام دارد که می‌توانید در آن پست و استوری منتشر کنید. شما می‌توانید با انتشار پست و استوری های مرتبط به کسب‌وکار یا حوزه فعالیت خود؛ کانال خود را بیشتر معرفی کرده و افراد بیشتری را جذب کانال خود کنید.

علاوه بر این اگر پست شما بتواند آمار بالایی را کسب کند و وارد ویترین روبیکا شود؛ افراد بسیار زیادی پست شما را می‌بینند و وارد پیج شما می‌شوند. پس سعی کنید پست‌های جذاب و غیرتکراری در پیج خود منتشر کنید تا راحت‌تر وارد ویترین روبیکا شوید و بازدید بالایی داشته باشید. پس در نتیجه همانطور که خیلی ها این را می دانند استفاده از محتوای یونیک یکی از راه های افزایش ممبر وربیکا است.

برگزاری چالش و مسابقه در روبیکا

مسابقه و چالش یک روش بسیار موثر و یک از راه‌های افزایش ممبر روبیکا می‌باشد. این روش نه تنها در روبیکا، بلکه در تمام شبکه‌های مجازی ایرانی و خارجی استفاده می‌شود و می‌توان گفت یک‌چیز جدانشدنی از شبکه‌های مجازی است.

مسابقه به دلیل اینکه روحیه رقابتی دارد و برای مخاطبان مهیج است، می‌تواند افراد زیادی را برای مسابقه جذب کند. علاوه بر این افرادی که در مسابقه شرکت می‌کنند می‌توانند با معرفی مسابقه شما به دوستان و اطرافیان خود؛ باعث رشد بیشتر کانال شما شوند.

برای برنده مسابقه و چالش می‌توانید وجه نقد، کد تخفیف خرید، خدمات رایگان و چیزهایی که مربوط به کسب‌وکار خودتان می‌شود، را هدیه بدهید. با این کار هم کسب‌وکار خود را رشد داده‌اید، هم خدمات و محصولات کسب و کارتان را به فروش می‌رسانید. بنابراین یکی از راه‌ های افزایش ممبر روبیکا که می‌تواند خیلی زود شما را به هدفتان نزدیک کند برگزاری مسابقات و چالش‌ها است.

تبادل با کانال‌ها و گروه‌های دیگر

راه های افزایش ممبر وربیکا

تبادل یکی از راه های افزایش ممبر روبیکا است، ولی با این تفاوت که شما برای این نوع از تبلیغات هزینه‌ای را پرداخت نمی‌کنید سوال اینجاست که آیا می‌توان برای تبلیغات هزینه‌ای را پراخت نکرد؟

در جواب به این سوال باید به شما بگوییم که بله امکان دارد. شما می‌توانید با مالک کانالی که می‌خواهید در آن تبلیغات کنید، توافق کنید که او تبلیغات شما را در کانال بگذارد و شما تبلیغات او را در کانال یا گروه خود قرار دهید. این روش هزینه‌ای برای شما ندارد و می‌توانید تبلیغات خود را در کانال مورد نظر قرار دهید.

فعالیت پیوسته و منظم

یکی از مهم‌ترین راه‌ های افزایش ممبر روبیکا فعالیت منظم و پیوسته است. وقتی شما فعالیت منظم و پیوسته داشته باشید، مخاطب سعی می‌کند که خود را با شرایط کانال شما وفق داده و سر موقع برای دیدن محصولات، خدمات و پست‌های کانال شما آنلاین شود.

این فعالیت منظم علاوه بر اینکه باعث افزایش ممبر روبیکا می‌شود؛ همچنین می‌تواند روی نگه‌داشتن مخاطبان قبلی کانال نیز تاثیر داشته باشد. فعالیت پیوسته این است که شما پشت سر هم در کانال پست بگذارید.

اگر فعالیت شما خیلی زیاد باشد، باعث دور شدن مخاطبان از کانال شما می‌شود. چون تعداد پیام‌هایی که روی کانال شما ظاهر می‌شود، زیاد است و مخاطب حوصله خواندن آن‌ها را ندارد.

فعالیت در دیگر شبکه‌های مجازی

استفاده از شبکه‌های مجازی یکی دیگر  از راه‌ های افزایش ممبر روبیکا می‌باشد. تولید کردن چند نوع محتوا برای چند شبکه اجتماعی کار بسیار سختی است، ولی کپی کردن و انتشار همان محتوا کار وقت‌گیری نخواهد بود.

شما می‌توانید با فعالیت در شبکه‌های مجازی دیگر و درج آدرس کانال یا پیج روبیکا خود در آنجا، به‌راحتی از دیگر شبکه‌های مجازی نیز مخاطب جذب کنید و تنها محدود به روبیکا نخواهید بود. پس در جذب مخاطب فعالیت در شبکه های مجازی دیگر را هرگز دست کم نگیرید.

خرید ممبر روبیکا

یکی از راه های افزایش ممبر روبیکا خرید ممبر است. در حقیقت خرید ممبر روبیکا سریع‌ترین و موثر ترین راهی است که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی ممبر روبیکا کانال خود را افزایش دهید. خرید ممبر روبیکا باید از سایتی انجام شود که در تحویل سفارش‌ها سریع عمل کرده و همچنین قیمت مناسبی داشته باشد.

مزایای استفاده از روبیکا

فعالیت در روبیکا از دو نظر اهمیت بسیار بالایی دارد:

  • افزایش درآمد شما از روبیکا اولین و مهم‌ترین مزیتی است که شما با فعالیت و افزایش ممبر روبیکا می‌توانید به آن برسید.
  • مزیت دوم کسب درآمد از خود روبیکا است. شما با فعالیت در کانال یا پیج خود در روبیکا، درآمد مستقیم از خود روبیکا دارید و به ازای فعالیت شما مبلغی را به شما می‌دهد.

سخن پایانی

راه های افزایش ممبر روبیکا موضوع این مقاله بود. امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و از اینکه با ما همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم. درضمن اگر راه دیگری برای افزاش ممبر روبیکا بلدید خوش حال می شویم با ما به اشتراک بگذارید.

انتهی مطلب

امتیاز بدهید

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
صفحه اصلی
جدیدترین
محبوب‌ترین
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x