خودرو

متقاضیان خودرو بخوانند | بازگشایی سامانه یکپارچه خودرو در شهریور ماه

سایت سامانه یکپارچه در شهریور ماه 1402 بازگشایی خواهد شد و متقاضیان می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

به گزارش پارت نیوز؛ مدیرسامانه یکپارچه تخصیص خودرو در خصوص باز شدن سایت سامانه یکپارچه خودرو برای سه درصد باقی‌مانده از مرحله دوم بیان کرد: این بازگشایی مربوط به مرحله سوم نبوده و ادامه مرحله دوم است؛ ضمن اینکه هنوز تاریخ دقیق بازگشایی سایت سامانه و خودروهای قابل عرضه مشخص نیست.

زمان بازگشایی سامانه یکپارچه خودرو اعلام شد

چند روزی است برخی رسانه‌ها در فضای مجازی از آغاز مرحله سوم فروش یکپارچه خودروها و حتی اسامی خودروهایی که قرار است عرضه شود، صحبت می‌کنند.

در این رابطه مهدی تقدسی- مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودروها، اظهار کرد: همانطور که پیش‌تر اعلام کردیم، سایت سامانه یکپارچه برای آن دست متقاضیان (سه درصد) مرحله دوم فروش خودروها که متقاضی خودروهای CKD خودروسازان خصوصی بودند اما با توجه به محدودیت ایجادشده و ظرفیت جذب نشده خودروسازان، تخصیص صورت نگرفته بود، باز خواهد شد تا با حفظ اولویت، امکان انتخاب خودروی جدید و جایگزین برایشان فراهم شود.

وی افزود: هنوز اینکه چه خودروهایی عرضه خواهند شد، مشخص نیست؛ با توجه به اینکه براساس ظرفیت‌های خالی که برای تعدادی محصولات در سال جاری و همچنین در سال ۱۴۰۳ وجود دارد، سایت برای این افراد بازگشایی می‌شود، خودروسازان تا آن زمان (شهریور ماه) اعلام خواهند کرد که کدام محصولات خود را عرضه خواهند کرد تا متقاضیان بتوانند تقاضای خود را ثبت کنند؛ بنابراین اسامی منتشر شده از خودروها در حال حاضر مورد تایید نیست.

زمان ثبت نام مرحله سوم طرح یکپارچه خودرو

ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو

پس از تعیین تکلیف ثبت‌نام متقاضیان باقی‌مانده مرحله دوم برای مرحله سوم برنامه‌ریزی می‌کنیم.

تقدسی تاکید کرد: این بازگشایی در راستای تکمیل مرحله دوم فروش یکپارچه خودروهاست و ارتباطی با مرحله سوم ندارد. پس از تعیین تکلیف این مرحله که قطعا در شهریور ماه خواهد بود اما هنوز تاریخ دقیق آن نیز مشخص نیست. پیش‌ از آغاز بازگشایی سایت، اطلاع‌رسانی‌ها در این زمینه صورت خواهد گرفت. پس از تعیین تکلیف این مرحله و نقطه پایان بر مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، برنامه‌ریزی برای مرحله سوم آغاز خواهد شد.

انتهای مطلب

امتیاز بدهید

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
صفحه اصلی
جدیدترین
محبوب‌ترین
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x