خودرو

فروش X55 Pro مدیران خودرو با اقساط 60 ماهه در آبان 1402

شرایط فروش اقساطی X55 Pro مدیران خودرو به شرح زیر می باشد.

به گزارش پارت نیوز؛ مدیران خودرو در جدیدترین بخشنامه فروش خود، فروش اقساطی X55 Pro در آبان ۱۴۰۲ را نیز اعلام کرد.

بر اساس این بخشنامه، شرایط فروش این خودرو علاوه بر فروش نقدی، شامل فروش اقساطی با اقساط تا 60 ماه و پیش پرداخت متنوع است. در این مطلب، به بررسی شرایط فروش اقساطی ایکس ۵۵ پرو به عنوان کراس‌اوور جذاب و جوان‌پسند مدیران خودرو خواهیم پرداخت.

مدیران خودرو مطابق هر ماه، شرایط فروش نقدی و اقساطی خود را برای مدل‌های مختلف اعلام کرد. در ماه جاری بین این خودرو‌ها، نام ایکس ۵۵ پرو نیز دیده می‌شود، کراس‎اوور جذابی که این روز‌ها حضور پررنگی در بازار خودرو ایران دارد. بر اساس این بخشنامه، فروش اقساطی X55 Pro در آبان ماه امسال، شامل پیش پرداخت متنوع و اقساط تا ۶۰ ماهه است.

جزییات فروش اقساطی X55 Pro آبان ۱۴۰۲

همانطور که عنوان شد، در بخشنامه جدید مدیران خودرو، شرایط فروش اقساطی ایکس ۵۵ پرو نیز عنوان شده است. بر این اساس، فروش اقساطی X55 Pro با پیش پرداخت از 50درصد ممکن خواهد بود. به این ترتیب خریدار برای خرید این خودرو، می‌تواند از 50درصد مبلغ خودرو به‌بالا را به عنوان پیش پرداخت در نظر بگیرد. طبیعی است با افزایش میزان پیش پرداخت، مبلغ وام دریافت شده و اقساط آن کم می‌شود. با توجه به این موضوع، پیش پرداخت خرید این خودرو منعطف است و خریدار بر حسب بودجه خود می‌تواند مبلغ مناسب را انتخاب کند.

قیمت X55 Pro مدیران خودرو

پیش از این، مدیران خودر قیمت X55 Pro را بر اساس نظر شورای رقابت اعلام کرده بود. بر این اساس، قیمت این خودرو معادل 1.255.900.000 تومان است که شامل قیمت کارخانه و هزینه‌های قانونی (مانند بیمه و مالیات و شماره‌گذاری و …) می‌شود.

با در نظر گرفتن قیمت این خودرو، حداقل پیش پرداخت برای خرید ایکس ۵۵ پرو معادل 672.950.000 تومان است. البته همانطور که عنوان شد، این حداقل پیش پرداخت است و مطابق این بخشنامه، خریدار می‌تواند در صورت تمایل، با پرداخت مبلغ بیشتری، میزان وام و اقساط خود را کاهش دهد.

مبلغ اقساط در خرید ایکس ۵۵ پرو

برای خرید اقساطی X55 Pro، گزینه‌های مختلفی برای بازپرداخت اقساط وجود دارد. برای این منظور، خریدار می‌تواند از بین اقساط ۱۲، ۲۴، ۳۶، ۴۸ و ۶۰ ماهه، مدت بازپرداخت اقساط خود را انتخاب کند. این تنوع در بازپرداخت اقساط، به خریداران این امکان را می‌دهد که با توجه به مبلغ مورد نظر خود، مدت اقساط را تعیین کنند.

با توجه به تنوع بالای شرایط اقساطی، بررسی آن‌ها می‌تواند کمی طولانی باشد. به همین دلیل در این بخش، میزان اقساط در بازپرداخت 60 ماهه را بررسی خواهیم کرد. بر اساس بخشنامه مدیران خودرو برای شرایط فروش اقساطی X55 Pro آبان ۱۴۰۲، در بازپرداخت ۶۰ ماهه اقساط و با کمترین میزان پیش پرداخت، خریدار ماهیانه ۱۷.۷۰۰.۰۰۰ تومان پرداخت خواهد کرد. البته همانطور که اشاره کردیم، با افزایش مبلغ پیش پرداخت، اقساط ماهیانه کاهش پیدا خواهد کرد.

انتهای مطلب/م.ع

امتیاز بدهید

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
صفحه اصلی
جدیدترین
محبوب‌ترین
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x